19 травня - День вишиванки 1

19 травня відзначаємо Всесвітній день вишиванки.

Це свято, присвячене українській національній культурі і традиціям, попри свій відносно молодий вік вже набуло широкої популярності та стало традиційним. Цьогоріч цьому прекрасному святу – вже 16 років.

Вишиванка вважається оберегом від усього поганого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси і міцного здоров’я, а також щастя. В Україні вишивка також символізує і сімейну пам’ять, вірність і любов у сім’ї. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя і свободу в орнаменті вишивок.

В закладах культури Саф’янівської сільської ради у День вишиванки було підготовлено відео сюжети святкових світлин у вишиванках працівників культури, учасників колективів та жителів села, які підкреслили своє українське походження, а також просто підтримали Україну.

Вишиванка – духовна броня українців. Захистимо своє!

с. Муравлівка вітає з Днем вишиванки

с. Першотравневе вітає з Днем вишиванки