30 вересня - День усиновлення 1

30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято доброти та милосердя яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

Кожна дитина мріє про щастя та хоче жити у повноцінній люблячій родині. Діти-сироти, як ніхто потребують підтримки та допомоги, вони самотні та зневірені, позбавлені найпростіших людських радостей. Саме тому так важливо подарувати їм тепло, турботу та любов.

Якщо ви небайдужі до дитячих доль та хочете взяти на виховання та спільне проживання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, сміливо звертайтесь до нас! Центр соціальних служб Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області, який знаходиться за адресою: м Ізмаїл, пр -т Суворова, 28, т. 6-22-45

Ми допоможемо, відповімо на усі питання та надамо вичерпну інформацію.