Шановні мешканці Саф’янівської громади, щиро вітаю вас з одним із найбільших свят незалежної України – Днем Конституції! 1

27 років тому наша держава отримала Основний Закон, що ґарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.
Проте, триває 490-ий день, як ми зіштовхнулись з тим, що наша країна перетворилась на країну в бронежилетах та берцях, країну в бомбосховищах та окопах. На жаль, настали колосальні зміни, прийшли окупанти, які скоюють абсолютне зло. Вони нищать міста та села, катують, ґвалтують, вбивають мирне цивільне населення нашої країни.

Сьогодні ми боремось за свободу і свою землю. Заради майбутнього своїх дітей та онуків, за їхнє життя й можливість жити, як прописує наш Основний Закон, – у правовій, соціальній, демократичній, суверенній і незалежній державі.

Зробимо для цього все можливе! Віримо в добро, мир та справедливість!

Українці вистоять! Україна переможе! Наша Конституція буде діяти по всій Україні!

Миру нам усім та скорішої Перемоги!

Слава Україні!

Слава Конституції України!