В Саф’янівській сільській раді відбулось засідання виконкому 1

Сьогодні, 14 грудня, в Сафʼянівській сільській раді відбулось чергове тридцять перше засідання виконавчого комітету.

На порядок денний було винесено більше 14 питань, які стосувались бюджетної та соціальної сфер життєдіяльності громади.
Зокрема, членами виконкому прийняті рішення про схвалення проекту рішення “Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Саф’янівської громади на 2024 року”, схвалення проекту рішення «Про затвердження кошторису видатків на утримання апарату Саф’янівської сільської ради та її виконавчих органів на 2023 рік»», схвалення проекту рішення «Про бюджет Саф’янівської громади на 2024 рік», про надання неповнолітнім статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про внесення змін до списку осіб, яким надаються або відмовлено в наданні соціальних послуг за місцем проживання на безоплатній основі в Саф’янівській територіальній громаді; про затвердження графіку роботи виконавчого комітету та особистого прийому громадян посадовими особами виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради на 2024 рік” тощо.

Прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.