В Саф’янівській сільській раді відбулось засідання виконкому 1

У четвер, 19 вересня, в Сафʼянівській сільській раді відбулось чергове двадцяте засідання виконавчого комітету.

На порядок денний були винесені питання, які стосувались бюджетної, освітньої та соціальної сфер життєдіяльності громади.

Серед основних – схвалення проєкту рішення “Про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради “Про бюджет Саф’янівської громади на 2024 рік “; про затвердження плану заходів з реалізації Концепції розвитку молодіжної політики Саф’янівської сільської ради на період до 2030 року; про затвердження графіку роботи плавального басейну КУ “Палац спорту ім. М.Г.Миндру”; про затвердження тарифів на послуги з виділення змішаних побутових відходів, що не є небезпечними, які надаються ТОВ “Комунтранс”; про надання неповнолітньому статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02FrsyfsTiHTTCQRT1hxBWWeKT6Ttim4Non68FyHtciZPfiEEVny3qrhQtmFN6gFg4l