Адмінпослуги в одній валізі: ЦНАП Саф’янівської сільської ради отримав «Мобільний кейс». 1

Центр надання адміністративних послуг Саф’янівської сільської ради повсякчас розширює свій інноваційний сервіс. Оскільки адміністративні послуги максимально наближаються до людей, особливо до тих громадян, які через вік або стан здоров’я не можуть самостійно дістатися до ЦНАП та потребують особливої уваги з боку влади, 07 жовтня ЦНАП Саф’янівської сільської ради в межах співпраці зі швейцарсько-українською програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади « ( EGAP) отримав обладнання « Мобільний кейс», яке дозволяє надавати адміністративні послуги за принципом віддаленого робочого місця.

Це унікальний комплект сучасної портативної техніки, який стане незамінним помічником при віддаленій роботі адміністратора та дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг, окрім послуг державної міграційної служби , за місцем перебування громадян.

Адміністратор за допомогою мобільного кейсу, який вміщує планшет, сканер та інше технічне оснащення, може виконати всі необхідні операції для надання послуг незалежно від місцезнаходження: вдома, у лікарні або іншому місці, де перебуває людина з обмеженими можливостями.

Правом на отримання адміністративних послуг за місцем свого находження можуть скористатись:

1)мешканці громади, які досягли 80-річного віку;
2)особи з інвалідністю I групи;
3)особи , які за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, зокрема ті, хто перебуває на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах Саф’янівської сільської ради.

Щоб отримати адміністративну послугу, представнику заявника ( родич, староста, сусід, соціальний працівник) необхідно звернутися до ЦНАП Саф’янівської сільської ради та повідомити про наявність такої потреби, а також надати документи, які підтверджують право отримати адміністративну послугу віддалено.

Повну інформацію про послугу можна отримати, ознайомившись із Порядком надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Саф’янівської сільської ради із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу « мобільний кейс», затвердженим рішенням сесії від 13.07.2022р. № 3508-VIII.

За додатковими консультаціями щодо отримання послуг звертайтесь до ЦНАП за адресою: м.Ізмаїл., проспект Незалежності 69 .
Простота, доступність та швидкість: можливість мати пересувне віддалене робоче місце радує не тільки наших працівників а, у першу чергу, маломобільних громадян. Спеціалісти ЦНАП тепер зможуть безперешкодно працювати за межами Центру та ефективно надавати свої послуги.

Дякуємо координату проєкту EGAP Івану Копиченко за допомогу та готовність підтримати ініціативу, що направлена на доступність послуг всім мешканцям нашої громади!