Акція «Скажемо палінню - «Ні»» до Всесвітнього дня без тютюну 1

З 24.05.2021 р. по 28.05.2021 р. фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради в молодіжних аудиторіях сел Саф’янівської сільської ради проводилась акція «Скажемо палінню «Ні»» до Всесвітнього дня без тютюну.

Акція була спрямована на популяризацію здорового способу життя, профілактику тютюнопаління, формування у підлітків позитивної мотивації на збереження та поліпшення свого здоров’я.

Під час роботи фахівцями із соціальної роботи ЦССССР, дотримуючись запобіжних заходів під час карантину при COVID -19, проводились профілактичні бесіди, лекції, індивідуальні консультування,анкетування, в ході яких особлива увага приділялась питанням про причини, наслідки впливу куріння на організм людини, що дало можливість підліткам замислитись про відповідальне ставленням до власного здоров’я, проаналізувати наслідки шкідливих звичок, допомогло зрозуміти, що саме вони самі відповідальні за своє здоров’я та можуть впливати на його стан.

Всього було проведено 12 заходів, охоплено 168 чол.

Директор ЦССССР М.В.Брусова