Акція «СНІД – хвороба століття» до Всесвітнього дня пам'яті померлих на СНІД 1

З 14.05.2021 р. – 21.05.2021 р. фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради проводились профілактичні заходи в молодіжних аудиторіях сел району, приурочені до Всесвітнього дня пам’яті померлих на СНІД, під гаслом – «СНІД – хвороба століття», щоб привернути увагу суспільства до проблем, пов’язаних з протидією поширенню, ВІЛ/СНІДу в країні.

Робота фахівців із соціальної роботи була спрямована на зменшення ризику інфікування ВІЛ-інфекцією населення, пропагування здорового способу життя, розвиток духовності та моралі, відповідальне ставлення молоді Саф’янівської сільської ради до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Під час проведення профілактичних заходів, значна увага приділялась таким питанням як:

– що таке ВІЛ і СНІД:
– шляхи інфікування та методи самозахисту;
– формування толерантного ставлення для запобігання дискримінації людей, які живуть з ВІЛ/СНІД;
– методи лікування, анонімне тестування на ВІЛ-інфекцію.

Проведено 11 заходів, охоплено 178 чол.

Директор ЦССССР М.В.Брусова