Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Саф'янівської громади отримали нові автомобілі 1

Сьогодні, 5 липня, в Саф’янівській громаді відбулась довгоочікувана подія – урочисте вручення паспорту та ключів від нових службових автомобілів Suzuki SX4 для амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Стара Некрасівка та с. Першотравневе.

Ключі від нових автомобілів їх водіям вручили народний депутат України Анатолій Урбанський, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський та старости сіл.

Ще один автомобіль Саф’янівська громада передала для амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Суворовської громади в постійне користування.

Позашляховики були придбані за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості. Це значна подія, адже тепер мешканці Саф’янівської громади мають можливість набагато швидше отримати першу медичну допомогу.