атестація

Як і у минулому році, засідання шкільних атестаційних комісій пройшли в онлайн – режимі. Сьогодні, 06 квітня 2021 р., завершився перший день роботи атестаційної комісії ІІ рівня (управління освіти Саф’янівської сільської ради).

В онлайн – режимі на підтвердження та присвоєння вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних звань «вчитель – методист», «старший вчитель» атестувались вчителі Старонекрасівського, Новонекрасівського, Ларжанського, Лощинівського, Кам’янського, Утконосівського, Бросківського, Муравлівського та Каланчацького закладів загальної середньої освіти.

За підсумками першого дня роботи комісії 8 вчителям підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 11 вчителям, підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєне педагогічне звання «учитель – методист» 4 вчителям, підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєне педагогічне звання «старший учитель» 9 вчителям.

Вітаємо вчителів з успішним завершенням атестації! Бажаємо творчих успіхів та вагомих результатів у подальшій роботі! Будьте здорові!