Благодійсть – це вищий прояв людяності! 1

Навіть у Біблії сказано, що допомога всьому живому — це є служба Божа».

Потреба допомагати закладена у людині природою.

Благодійність — це вищий прояв гуманних почуттів до інших. Кожен, хто досяг вершини і забезпечив свої первинні потреби (у їжі, житлі та роботі), може і повинен бути благодійником для інших.

«Добра казка у вигляді благодійних вчинків і корисних справ перетворює наші будні у свята. Зробивши добру справу разом, подаруємо промінчик щастя та маленьке диво!».

«Ми прагнемо допомогти всім і одразу, але це неможливо. Людей у світі багато, і якщо кожен долучиться, то разом ми зробимо велику справу».

З такою великою справою дуже гарно справились учні та вчителі Утконосівського ЗЗСО, які допомогли продуктами харчування, одягом, засобами гігієни, солодощами та іграшками 5 сім’ям біженців з Донецька, Херсона, Ірпіня.

Це: Гергишан А.В., Димненко Т.Д., Дерменжи А.Г., Кулава О.С., Катир Т.Г., Райляну Г.В., Рошу В.І., Середа У.І.; класні колективи: 1Акл. (кл. кер. Аржинт А.Г.), 2Бкл. (кл. кер. Дакі А.І.), 3Акл. (кл. кер. Кулава Л.М.), 5Акл. (Тудоран О.Г.); учні: Карабуля І. – 1Бкл., Аржинт А. – 3Акл., Кіру Р. – 3Бкл., Дебеляк Л. – 3Бкл., Томін А. – 3Бкл., Кіськова В. – 3Бкл., Арнаут М. – 3Бкл., Нівня Т. – 3Бкл., Опря Д. – 3Бкл., Жуковський М. – 3Бкл., Козма О. – 3Бкл., Бурдужа М. – 4Акл., Нівня Р. – 4Вкл., Нівня Д. – 4Вкл., Ященко Р. – 7Бкл., Бурдужа С. – 8Акл., Кулава Я. – 8Бкл., Кіру Д. – 8Бкл., Жуковська А. – 8Бкл., Кіру Г. – 8Бкл., Карайнакі В. – 10Акл., Делігіоз О. – 10Акл., Делігіоз К. – 11Бкл.

Нас багато на великі і чуйні серця. Тож нехай в наших з вами серцях завжди палає вогонь доброти, людяності, любові до свого ближнього. Творімо добро, бо на ньому і тримається весь наш світ.

Висловлюємо щиру вдячність Всім за виявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги. Ваша підтримка в цей нелегкий час дуже важлива! Ви є прикладом для інших! Ми високо цінуємо Ваш внесок — він може реально і суттєво підтримати багатьох людей.

Благодійність – це просто!

Не будемо байдужими та підтримаємо тих, хто поруч з нами!