Будівля амбулаторії села Озерне потребує капітального ремонту 1

Генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський та медичні працівники стурбовані станом будівлі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у селі Озерне Саф’янівської сільської територіальної громади.

За останній тиждень вона дала сильну тріщину та терміново потребує капітального ремонту.

Керівництво Саф’янівської громади та команда «ЗА МАЙБУТНЕ» оперативно зайнялись вирішенням даної проблеми. Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський виїхали до Озерного, щоб оглянути амбулаторію.

Будівля справді перебуває в аварійному стані та потребує капітального ремонту.

Наразі стоїть питання про виділення коштів на проведення ремонтних робіт. За допомогою у вирішенні цього питання керівництво Саф’янівської громади звернулось до заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанський, який буде ініціювати виділення відповідного фінансування із обласного бюджету.

Тож є надія, що вже цього року мешканці Озерного отримають відремонтовану амбулаторію!