Чергова адміністративна комісія в Саф‘янівській сільській раді 1

Під керівництвом першого заступника Саф’янівського сільського голови Петра Хаджикова сьогодні, 19 квітня, відбулась адміністративна комісія при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради.

До розгляду протоколу про адміністративне правопорушення долучились начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції Саф’янівської сільської ради Валерія Шульга, начальник Управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, дорожнього господарства та інвестицій Саф’янівської сільської ради Петро Делігіоз та головний спеціаліст відділу сільського господарства та економіки Олександр Череш.

На порядок денний була винесена справа про адміністративне правопорушення – порушення правил благоустрою населених пунктів, а саме скидання сміття у не відведеному місці (ст. 152 КУпАП України).

За результатами розгляду справи про адміністративне правопорушення була винесена постанова про притягнення до адміністративної відповідальності та накладено штраф у розмірі 850 грн.