Центром соціальних служб Саф’янівської сільської ради проведені заходи до Дня захисту дітей 1

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди. Саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим.

Саме 1 червня вся світова спільнота закликає зупинити домашнє насильство над дітьми, проводить освітні компанії для дітей про те, куди вони можуть звернутися в разі обмеження їх прав, і вчать суспільство враховувати потреби дитини.

Завдяки спільним зусиллям голови Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області, старост сіл, працівників Будинків культури, вчителів, фахівців із соціальної роботи Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради, а також людей, які проявили своє бажання допомогти – відбулося неймовірне свято для дітей на території Саф’янівської сільської ради в с. Кам’янка, а також на території сіл Саф’янівської сільської ради були проведені ряд заходів присвячених Міжнародному дню захисту дітей.

Центром соціальних служб Саф’янівської сільської ради проведено низку заходів в селах громади серед дітей та підлітків. Під час зустрічей з дітьми фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради обговорювались питання щодо захисту прав дітей, безпеки дітей в літній період, проводилась соціальна профілактика з питань домашнього насильства, торгівлі людьми та інш.

Мета цього дня є привертання уваги до потреб та прав дитини.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.