День цивільного захисту в Новонекрасівському закладі загальної середньої освіти 1

Відповідно до плану підготовки Дня цивільного захисту з метою удосконалення учнями та педагогічним колективом своїх теоретичних знань та практичних навичок, дій в умовах екстремальних ситуацій, практичної перевірки здатності учнів діяти за сигналами «Пожежа в навчальному закладі» в Новонекрасівському закладі загальної середньої освіти 14 травня було проведено День цивільного оборони.

На передодні підготовки до Дня цивільного захисту в закладі пройшов тиж-день Безпеки життєдіяльності. Класні керівники та педагог-організатор, під керівництвом заступника директора з НВР Мітакі Л.М. провели ряд виховних годин, бесід, інструктажів, вікторин з теми «Безпека життєдіяльності».

До проведення Дня ЦЗ були залучені:

  • керівний, викладацький, технічний та учнівський персонал школи.

Було проведено тренувальні евакуації з приміщення школи за сигналом небезпеки та війсково – спортивна естафета

Протягом Дня ЦЗ із постійним складом й учнями відпрацьовано:

  • дії за сигналом «Увага всім!»;
  • користування засобами колективного й індивідуального захисту, виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання;
  • дії у разі пожежі;

Учні, за сигналом ЦЗ діяли чітко.

Була організована військово – спортивна естафета, присвячена Дню Цивільного, по результатам проведення естафети отримали такі результати:

  • 11 клас (командир Плотніков О. Є. – І місце)
  • 9,8 класс ( командир Фомінська К. С., командир Жуков Д. С.- ІІ місце )
  • 10 клас (командир Рябокінь М.В.- ІІІ місце).

Проведене тренування показало, що члени педагогічного й учнівського колективів обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у безпечне місце.