День вишиванки в Новонекрасівському ЗЗСО 1

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

З  метою  збереження українських цінностей та їх популяризації  серед  учнівської молоді в Новонекрасівському ЗЗСО  20 травня,  в День вишиванки  учні та вчителі нашої школи із задоволенням  долучилися до свята. Школа  замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

Пройшли  заходи під гаслом:

« Бережи українське – носи  вишиванку!

Бережу українське- ношу вишиванку!

На проведених  заходах   учні розширили  уявлення про вишиванку , як вид мистецтва,  про значення вишиванки у житті українців.

Свято  Вишиванки  запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.