День Знань в Багатянському закладі загальної середньої освіти 1

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю шкільну родину – від найменших першокласників, до серйозних старшокласників . Крім того, це свято всіх учителів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

Свято Знань завітало й в Багатянську школу. Шишман Ангеліна та Маджаров Олександр – яскраві ведучі, Плешу Олександр – «Гість Навчальний рік», які гучно та весело провели святкову лінійку. В новому навчальному році  шкільна родина поповнилась на 36 першачків, що жаждять здобути нові знання та знайти гарних друзів. Пощастило стати класними керівниками НУШиків 1-А класу  Грековій Валентині Михайлівні, а 1-Б класу – Патлавській Валентині Федорівні. Виступ першокласників  нагадав глядачам, як це прекрасно бути дітьми, такими цікавими, неперевершеними та неповторними.

З вітальними словами з початком нового навчального року до шкільної громади звернувся директор Багатянського ЗЗСО Олександр Іванович Мінженер та староста села Багате Бабенко Марія Петрівна.

Щасливе та водночас сумне свято сьогодні для 11 класу та їх класного керівника Плешу Надії Михайлівни. Вони співали пісні, розповідали вірші, танцювали флешмоб і всім цим показали наскільки люблять свою школу, вчителів. Випускний клас презентував першокласникам яскраві подарунки та вітальні слова.

По завершенню традиційного свята, на учнів чекав Перший урок. Цього року він був присвячений визначній ювілейній даті 30-річчя Незалежності України.

Нехай шкільні дні будуть наповнені радістю та приємними новинами, гарними оцінками, цікавими проєктами та веселими друзями! Вітаємо з Першим Вересня!

Педагог-організатор Юлія ДАМАСКІН