Дерзайте! Мрійте про велике! Великого бажайте! 1

02 червня 2022 року психологом Ізмаїльського районного відділу № 1 філії Центру пробації в Одеській області за участю волонтерок пробації Вікторії Давидової та Анастасії Вітенко для неповнолітніх суб’єктів пробації проведено виховний захід у вигляді вікторини на тему «Як підвищити свій професійний рівень?»

Підлітковий і ранній юнацький вік – сприятливий період для формування й розвитку «практичного інтелекту», атрибутами якого прийнято вважати здоровий глузд, кмітливість, інтуїцію та «золоті руки». Що стосується інтелектуального розвитку, то в підлітковому й ранньому юнацькому віці завершується формування когнітивних процесів. Виникає повноцінне теоретичне мислення і йде процес активного формування наукових понять.

Під час заходу хлопці із задоволенням відповідали на питання вікторини, виконували тести, підвищуючи свій рівень знань за темами «Рівень цілеспрямованості», «Відповідальність та самостійність. За правильні відповіді отримували солодкі подарунки від гостей.

Звертаючись до присутніх, ведучі заходу доводили, що для того, щоб бути обізнаним, потрібно багато читати. Книги збагачують і розширюють наш світогляд. Найбільш корисною в цьому випадку буде профільна література. Але слід пам’ятати, що важливим є не те, яку кількість книг ти прочитав, а скільки інформації засвоїв.

«Розвивайтеся, розширюйте свій кругозір, наповнюйтеся новими знаннями і вперед до нових звершень!» – надали мотиваційні установки підліткам волонтери пробації.

Дерзайте! Мрійте про велике! Великого бажайте! 3