Діти з дитячого будинку сімейного типу с. Кам’янка приймали вітання до Дня знань 1

Як швидко пролітають три, здавалося б, нескінченних місяці літа. і ось вже завтра настане день, коли всім школярам потрібно починати новий навчальний рік. Перше вересня – момент початку нового життя, нового етапу.

Для учнів це свято асоціюється з запахом нових підручників, шкільною формою, яскравими портфелями, олівцями та подарунками.

Напередодні Дня знань Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова разом зі старостою села Кам’янка Іваном Лефтеровим та начальником служби у справах дітей Саф’янівської сільської ради Іриною Ступак привітали дітей з дитячого будинку сімейного типу родини Суйчмез із Кам’янки з наступаючим святом.

Історія цієї родини починається в 2014 році, коли подружжя Суйчмез стали прийомними батьками для маленької односельчанки Марії.

Через рік Надія Іванівна та Михайло Мефодійович прийняли рішення про прийняття в свою сім’ю ще однієї дівчинки. Але, коли приїхали знайомитися з дівчинкою, то вирішили, що їхня сім’я поповниться не однієї, а двома дочками. Так в сім’ї Суйчмез з’явилися Лоліта та Світлана.

Ідея створити дитячий будинок сімейного типу на своїй житловій площі народилась у подружжя у вересні 2017 роки після участі в заході, приуроченому до Дня усиновителя. На святі з віршами «Що таке щастя?» виступали діти з районного Центру соціально-педагогічної реабілітації дітей, серед них були дві рідні сестрички Ніна та Оля – дівчинки з нелегкою долею.
Роздуми дітей про щастя не залишили байдужими подружжя Суйчмез. І тоді вони вирішили створити на базі своєї прийомної сім’ї дитячий будинок сімейного типу. У 2018 році відбулося відкриття ДБСТ сім’ї Суйчмез в Кам’янці.

Сьогодні, старша прийомна дочка Марія є випускницею Ізмаїльського державного гуманітарного університету та розпочала «доросле» життя, а молодші дівчатка: Лоліта – студентка І курсу Одеського національного університету ім.Мечникова, Світлана – мріє про кар’єру стиліста, а Ніна та Ольга – учениці Кам`янського навчально-виховного комплексу.

«Життя влаштоване так, що дуже часто поруч з нами з’являються діти, які залишилися без піклування батьків. За їх крихкими, маленькими плечима біль та зрада, розчарування та образи. Я вдячна тим людям, які дарують цим дітям шанс жити в турботі, увазі, теплі та любові», – зазначила Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Сектор інформаційної діяльності Саф‘янівської сільської ради