Для амбулаторій Саф'янівської громади придбали сучасне обладнання 1

В комунальному некомерційному підприємстві Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» продовжується системна робота щодо покращення матеріально-технічної бази лікувального закладу.

Для амбулаторій загальної практики-сімейної медицини с. Броска, Озерне, Кам’янка, Кислиця придбано сучасне медичне обладнання: сечові аналізатори та автоматичні гематологічні аналізатори крові, за допомогою яких можна зробити загальний аналіз сечі та розгорнутий аналіз крові за 19 показниками.

Це значно полегшить роботу в діагностиці нашим лікарям та дозволить місцевим жителям отримати кваліфіковану медичну допомогу, не виїжджаючи за межі нашої громади.

Нагадаємо, що раніше Центральна районна лікарня вже придбала аналогічне обладнання для амбулаторій загальної практики-сімейної медицини с. Саф’яни, Багате, Ларжанка.

Працюємо заради перемоги нашої країни!

Все буде Україна!