До уваги керівників сільськогосподарських підприємств Саф’янівської громади! 1

В Саф’янівській громаді на сьогоднішній день проживають 1734 внутрішньо переміщені особи, з них в працездатному віці – 697.

Крім житла, забезпечення продуктами харчування та іншою необхідною допомогою, вимушені переселенці потребують роботи та шукають можливості для працевлаштування. Сьогодні як ніколи важливим є питання працевлаштування та створення нових робочих місць, зокрема для внутрішньо переміщених осіб.

Відповідно до чинного законодавства, юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, суб’єктам господарювання за наявності попиту на робочу силу (вакансії) – з дня виникнення потреби в підборі працівників та/або з дати відкриття вакансії, але не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії необхідно подати до Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості форму №3-ПН «Інформацію про попит на робочу силу (вакансії)».

У разі наявних вакансій, просимо керівників сільськогосподарських підприємств надавати їх до Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості.