До уваги мешканців Саф‘янівської громади! 1

КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» виділяє окремо кисневі концентратори для лікування пацієнтів, хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 в амбулаторних умовах (на дому).

Дане обладнання призначене для пацієнтів з низькою сатурацією, хворих на вірусну пневмонію, викликану СOVID-19, та які не можуть через низку причин бути госпіталізовані в стаціонарні відділення або після виписки потребують подальшої кислородотерапії.

Видача концентраторів здійснюється відповідно до показань і призначень сімейних лікарів. Для отримання кисневого концентратора необхідно зв’язатися зі своїм сімейним лікарем або отримати інформацію за телефоном: 066-7539936 (з 08.00 до 17.00).

Кисневий концентратор видається до моменту стабілізації показників оксигенації (сатурації) крові і на БЕЗОПЛАТНІЙ основі.

Будьте здорові та бережіть себе!