До уваги мешканців Саф’янівської сільської ради 1

Шановні наші відвідувачі!

Для нас важлива безпека наших працівників і відвідувачів Центру надання адміністративних послуг. Тому ми хочемо повідомити, що робимо все, щоб забезпечити безпечне обслуговування у Центрі.

На час карантину, для контролю над кількістю відвідувачів у приміщеннях ЦНАП, ми змушені ввести попередній запис, щоб ви були впевнені в тому, що під час відвідування, ви будете на безпечній відстані від інших відвідувачів. Ми зобов’язуємо всіх відвідувачів одягати маски і дезінфікувати руки, а працівників, окрім цього, дезінфікувати ручки, робочі місця та системно провітрювати приміщення, щоб мінімізувати ризики і поширення інфекції. Тому, коли вас просять залишити приміщення і почекати 10 хвилин (час провітрювання), будь ласка, підтримуйте нас та наступних відвідувачів і зробіть це без дискусій.

З метою збереження здоров’я працівників ЦНАПу та відвідувачів, з 02.11.2021 р., прийом відвідувачів здійснюється лише за попереднім записом в телефонному режимі ( 04841 7-26-76) .

Прийом громадян у Центрі:

• З понеділка по четвер з 8.30 до 17-00 з двома перервами з 11-00 по 11.20 та з 15-00 по 15-20 для обробки приміщення.
• П’ятниця з 8-00 до 15-30 з перервою з 11.00 по 11.30 для обробки приміщення.
• Субота, неділя-вихідні дні.

Начальник відділу «ЦНАП» Саф’янівської сільської ради Інна КУЗЬМЕНКО