До уваги мешканців Саф‘янівської громади! 1

Шановні мешканці Саф‘янівської сільської територіальної громади, нагадуємо про ряд заборон, які діють на території громади та Одеської області:

– комендантська година діє з 23.00 до 5.00. У цей час заборонено перебування людей на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

– дозволений продаж усіх видів алкогольних напоїв в період з 09.00 до 20.00. Й надалі суворо забороняється продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії, а також представникам військових формувань та правоохоронних органів.

– з 30 червня заборонено використання і продаж піротехнічних засобів, у тому числі феєрверків, салютів і петард, незалежно від класу.

– забороняється рух транспортних засобів, які використовують в своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів без шумопоглинача або систему «прямотік» та конструктивнi особливості системи випуску газiв якиx продукують надмірний рівень шуму.

– заборонено використання транспортних засобів, які використовуються в несанкціонованих авто/мото змаганнях, водії яких здійснюють небезпечне керування.