До відома сільськогосподарських товаровиробників Саф`янівської громади! 1

Саф’янівська сільська рада повідомляє, що відповідно до Постанови КМУ від 11.08.2021 року № 885 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», обласною комісією приймаються документи для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, що зазнали у 2020 році втрат від пошкодження посіві сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій. Комісія працює за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, адмінбудинок обласної ради № 2 14-й поверх, кімн.1417. Документи приймаються в робочі дні з 9:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

До 15 жовтня поточного року.

Звертаємо увагу на стислий термін подачі документів.

Крім того, до пакету документів отримувачам дотації необхідно надати до обласній комісії витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Наказ Мінагрополітики, яким затверджені форми заявок на отримання дотації, а також форми актів обстеження та списання посівів додаються.

Акти обстеження ЗРАЗОК

Акти списання ЗРАЗОК

ЗАЯВА зразок

Наказ Посуха