Благодійність напередодні Світлого Христового Воскресіння 1

Будучи за своєю природою співчутливими і милосердними, жителі України завжди схильні до благодійності, мають чуйну душу. На сьогоднішній день найбільший відгук у серцях наших співвітчизників знаходить допомога внутрішньо переміщеним особам.

Напередодні Великодня по всій країні організовують різноманітні благодійні акції. Щоб подарувати радість людям, які опинились в тяжких життєвих умовах, керівництво Саф’янівської сільської ради організувало благодійні заходи до свята Світлого Христового Воскресіння.

Приємно усвідомлювати, що приєдналися до ініціативи, додали посильний внесок у добру справу мешканці села Матроска і місцеві підприємці. Благодійникам представилася можливість подарувати відраду людям, а місцевим жителям – виявити душевність на честь головного християнського свята.

Щиро дякую за вашу людяність та співчуття. Коли ми разом – ми сильні…..

Староста села Матроска Наталя Курилова