Довідка щодо захворюваності на COVID-19 в Саф‘янівській громаді станом на 21 грудня 1
Станом на ранок 21 грудня на лікуванні в інфекційному відділенні КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 75 пацієнтів.
Із них: 27 осіб з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію. За добу поступили 16 пацієнтів з підозрою на COVID-19.

На амбулаторному лікуванні перебувають 80 осіб з коронавірусною інфекцією: 4 – із с. Нова Некрасівка, 6 – із с. Багате, 10 – із с. Броска, 2 – із с. Матроска, 20 – із смт. Суворове, 3 – із с. Стара Некрасівка, 4 – із с. Утконосівка, 4 – із с. Саф’яни, 5 – із с. Кирнички, 1 – із с. Комишівка, 8 – із с. Озерне, 10 – із с. Кислиця, 2 – із с. Нова Покровка, 1 – с. Першотравневе.