Довідка щодо захворюваності на COVID-19 в Саф‘янівській громаді станом на 8 січня 1

Станом на ранок 8 січня на лікуванні в інфекційному відділенні КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 58 пацієнтів.

Із них: 31 особа з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію. За добу поступили четверо пацієнтів з підозрою на COVID-19.

На амбулаторному лікуванні перебувє 61 особа з коронавірусною інфекцією: 3 – із с. Нова Некрасівка, 2 – із с. Багате, 3 – із с. Броска, 4 – із с. Утконосівка, 2 – із с. Саф’яни, 5 – із с. Кирнички, 3 – із с. Комишівка, 16 – із с. Кислиця, 5 – с. Ларжанка, 1 – с. Кам’янка, 4 – с. Першотравневе, 2 – с. Матроска, 1 – с. Стара Некрасівка.