Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне  життя та здійснення мрій 1

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня 2021 року до Ізмаїльського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Одеській області завітав представник товариства з обмеженою відповідальністю «Корона-плюс» та торгівельної марки «Ласунка» Роман Павленко та надав для неповнолітніх суб’єктів пробації, які перебувають на обліку, святкові подарунки.

Дитинство – це чудова пора, коли морозиво – смачніше, друзі – найвірніші, а щастя – у дрібницях.

Діти – це наше продовження, тому ми повинні цінувати кожну мить, дослухатися та підтримувати дітей. Адже хай як складатимуться обставини, єдина і найцінніша істина у житті – це любов до дитини, яка робить світ добрішим.

Кожен неповнолітній отримав святковий подарунок під час планового візиту до відділу пробації, відчувши радість та святковий настрій.

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне  життя та здійснення мрій 3

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне  життя та здійснення мрій 5