Формування внутрішньої мотивації до позитивних змін 1

Ізмаїльський міськрайонний відділ Центру пробації в Одеській області диференційовано обирає різноманітні форми соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації залежно від обставин їх життєдіяльності та психологічних характеристик засуджених. Як основні методи соціально-виховної роботи із засудженими відділ застосовує бесіди, консультування, пояснення, розповіді, лекції, до чого залучає психологів, фахівців різних галузей знань, волонтерів.

Останнім часом для певної категорії суб’єктів стала ефективно застосовуватись така форма роботи як відвідування культурно-просвітницьких заходів, що проводяться у місті. Особливо благодатно у цьому напрямі складається співпраця з Ізмаїльським історико-краєзнавчим музеєм Придунав’я.

Сьогодні, разом з фахівцем відділу Валентиною Щокіною суб’єкти пробації відвідали засідання круглого столу «Греки Буджаку: потенціал репрезентації минулого та культури», участь у якому брали участь науковці, краєзнавці, музейні співробітники, журналісти, громадські діячі. Перебування у такому колі людей та спілкування переносить до зовсім іншого середовища, де немає місця злочинам, вживанню наркотиків, активує і формує позитивну внутрішню мотивацію до змін.

Формування внутрішньої мотивації до позитивних змін 3

 

Формування внутрішньої мотивації до позитивних змін 5