Голова Саф‘янівської громади Наталія Тодорова взяла участь у робочій нараді з питань стану водойм та водосховищ району 1

Сьогодні у великій залі Ізмаїльської міської ради відбулась робоча нарада щодо вирішення проблемних питань стану водойм та водосховищ Ізмаїльського району.

Нарада пройшла під головуванням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, голови Одеської обласної ради Григорія Діденка, начальника Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіона Абашева та за участю депутатів Верховної та Одеської обласної рад, очільників громад та начальників управлінь водного господарства району.

Серед важливих питань, які піднімались під час наради, були питання щодо розробки заходів, спрямованих на безаварійний пропуск високих вод річки Дунай та забезпечення водними ресурсами населення та сільськогосподарських виробників, а саме – наповнення озер Катлабух, Саф’яни та Лунг та розчистка транспортуючих каналів “Желявський” та “Громадський”.

За результатами робочої наради начальник Одеської військової адміністрації Максим Марченко надав доручення розглянути варіанти наповнення водою озера Ялпуг. Також заплановано відновлення та ремонт шлюзів в водоймах Саф’янівської
громади для підтримання належного рівня води в придунайських озерах.

Після чого було здійснено виїзд на міст, який з’єднує озера Кугурлуй та Ялпуг, з метою огляду стану озер.

Крім цього, члени робочої наради відвідали Палац спорту в селі Кам’янка, де проживає найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб, та поспілкувались з переселенцями щодо їх потреб, а також оглянули їх умови проживання.