ГО «Ротарі клуб Ізмаїл» постійно надає допомогу Саф’янівській територіальній громаді 1

Громадська організація «Ротарі клуб Ізмаїл» постійно надає допомогу Саф’янівській територіальній громаді! Громада неодноразово отримує різноманітну гуманітарну допомогу від «Ротарі клуб». Дана організація не стоїть осторонь від проблем тих, хто сьогодні опинився в складних життєвих обставинах через страшну війну, яка прийшла в Україну.

Днями маленькі мешканці Саф’янівської сільської ради – вихованці дитячих садочків громади – отримали іграшки від цієї організації. Волонтери «Ротарі клубу» самі розвозять та дають діткам іграшки. Дитячі посмішки – це найцінніша винагорода, на яку волонтери заслугували своїми добрими вчинками!

Керівництво Саф’янівської територіальної громади долучається до вдячних дітей та також красно дякує «Ротарі клубу» за те, що в такий нелегкий для країни час вони не забули про маленьких українців та дарують їм радість!