І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» 1

З метою активізації у закладах загальної середньої освіти району роботи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, виховання юних патріотів на засадах національної гідності, високої свідомості та активної громадянської позиції, оволодіння учнями основами народної культурної спадщини, 12 травня 2021 року був проведений І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» в онлайн форматі.

В рамках гри проведені онлайн-конкурси: «Ватра» для роїв середньої вікової групи за темою «Слава героям» і старшої вікової групи за темою «Україна назавжди»; «Впоряд» (строю та маршової пісні).

У конкурсі «Ватра» для роїв середньої вікової групи взяли участь 6 закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради (Бросківський, Комишівський, Ларжанський, Новонекрасівський, Сафꞌянський, Матроський ЗЗСО). Найкращими виявились рої «Бессарабські козаченьки» (Саф’янський ЗЗСО) та «Дунайські козаки» (Бросківський ЗЗСО). У старшій віковій групі взяли участь 9 закладів освіти (Бросківський, Каланчацький, Кам’янський, Кислицький, Саф’янський, Матроський, Першотравневський, Старонекрасівський, Утконосівський ЗЗСО). Кращими стали рої «Козацька воля» (Першотравневський ЗЗСО) та «Ташбунарські гайдамаки» (Камꞌянський ЗЗСО).

У конкурсі «Впоряд», який проходив у вигляді демонстрації навичок зі стройової підготовки в середній віковій групі взяли участь 6 закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради (Бросківський, Комишівський, Ларжанський, Новонекрасівський, Саф’янівський, Матроський ЗЗСО). Відзначились рої «Бессарабські козаченьки» (Саф’янський ЗЗСО) та «Вільні козаки» (Новонекрасівський ЗЗСО). У старшій віковій групі конкурсу взяли участь 10 закладів освіти (Бросківський, Каланчацький, Кам’янський, Кислицький, Озернянський, Сафꞌянський, Матроський, Першотравневський, Старонекрасівський, Утконосівський ЗЗСО). Кращими виявились рої «Сміливі» (Саф’янський ЗЗСО) , «Козацька воля» (Першотравневський ЗЗСО) та «Кмітливі козаки» (Утконосівський ЗЗСО).

За підсумками конкурсів згідно рішення журі призові місця розподілилися наступним чином:

у середній віковій групі

І місце – «Бессарабські козаченьки» (Саф’янський ЗЗСО);
ІІ місце – «Вільні козаки» (Новонекрасівський ЗЗСО);
ІІІ місце – «Дунайські козаки» (Бросківський ЗЗСО), «Дунайські козаки» (Матроський ЗЗСО);

у старшій віковій групі

І місце – «Сміливі» (Сафꞌянський ЗЗСО), «Козацька воля» (Першотравневський ЗЗСО) ;
ІІ місце – «Кмітливі козаки» (Утконосівський ЗЗСО), «Ташбунарські гайдамаки» (Камꞌянський ЗЗСО), «Козацька кров» (Матроський ЗЗСО);
ІІІ місце – «Козацький гарт» (Кислицький ЗЗСО), «Буджацьці козаки» (Бросківський ЗЗСО), «Джури» (Каланчацький ЗЗСО).

Бажаємо успіхів переможцям у ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» в м.Одеса