Інновації у Центрі надання адміністративних послуг Саф’янівської сільської ради : технологія « QR-код для отримання копій цифрових документів у застосунку «Дія» 1

Центр надання адміністративних послуг  Саф’янівської  сільської ради постійно рухається вперед, ніколи не зупиняється на досягнутому, особливо, коли мова йде про застосування новітніх технологій, які спрощують отримання адміністративних послуг.

Відсьогодні ЦНАП  приймає  документи громадян не лише в паперовому, а й в цифровому вигляді – через застосунок «Дія».

«Це додаткова зручність для користувачів смартфонів, яким не треба нести з собою в ЦНАП ID-картку, закордонний паспорт, права чи ідентифікаційний код. Завантажуєте застосунок «Дія», скануєте спеціальний QR-код, який вам показує співробітник ЦНАПу і ваші документи верифіковано. Документ автоматично потрапляє на пошту ЦНАПу».

Тож заощаджуйте свій час та якісно і швидко отримуйте адміністративні послуги !

Ми працюємо для Вас!