Керівництво Саф’янівської громади зустрілось із представниками Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" 1

Сьогодні відбулась робоча зустріч керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріеля Абрагама та керівника Одеського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Вячеслава Голинського з представниками Саф’янівської сільської ради.

“Говерла” – один з найбільших міжнародних проєктів з підтримки органів місцевого самоврядування та реформи децентралізації в Україні, який сприяє здійсненню трансформаційних перетворень на місцевому рівні та посиленню спроможності громад. Саф’янівська сільська територіальна громада є учасником даного проєкту.

Сьогоднішня зустріч мала на меті познайомити керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріеля Абрагама з Саф’янівською громадою, її здобутками та проблемами, а також обговорити шляхи подальшої співпраці.

Саф’янівська сільська рада висловлює щиру вдячність представникам Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за співпрацю та допомогу! Сподіваємось, що подальша участь у Проєкті сприятиме забезпеченню сталого розвитку Саф’янівської громади!