Ларжанка яскраво відсвяткувала День села 1

У неділю, 19 вересня, с. Ларжанка Саф’янівської громади відсвяткувало свій День Народження.

За традицією, свято було поділено на дві частини – фізкультурно-спортивна пройшла в першій половині дня на стадіоні, а святковий концерт розпочався ближче до вечора.

Серед почесних гостей, які приїхали привітати ларжанців, були народний депутат України Анатолій Урбанський, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, керуючий справами виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи та депутати Саф‘янівської сільської ради.

«Бажаю вам усім міцного здоров’я, удачі, успіхів, здійснення всіх бажань. Нехай Ларжанка тільки процвітає з кожним роком!», – звернувся до мешканців села Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Активні та небайдужі ларжанці були відзначені грамотами та приємними подарунками. Після чого концертна програма продовжилась виступами не тільки місцевих артистів, а й гостей із Старої Некрасівки, Утконосівки, Озерного, Нової Некрасівки та Ізмаїла.

Завершенням свята став святковий салют від Благодійного фонду Урбанських «Придунав’я».