Лощинівка відсвяткувала свій ювілей – 200-річчя! 1

У неділю, 20 травня, в селі Лощинівка Саф’янівської сільської ради відбулись урочисті заходи до Дня села. В цьому році Лощинівка відсвяткувала свій ювілей – 200-річчя.

Привітати мешканців села завітали Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, народний депутат України Анатолій Урбанський та інші почесні гості.

«200 років селу – багато чи мало … Не нам з вами судити. Це епоха, це життя, це, перш за все, історія. Лощинівка – це найпрекрасніше село, з прекрасними та дуже працьовитими мешканцями – людьми, які ніколи не бояться праці та тільки завдяки їхній праці, любові до свого села та до оточуючих, ми бачимо наскільки воно розвивається за останні роки. Тому я вам щиро хочу побажати, примножуйте все, що сьогодні є, нехай село цвіте, розвивається, а ми обов’язково цьому будемо допомагати!», – звернулася до мешканців Лощинівки Саф’янівській сільський голова Наталія Тодорова.

Свято Дня села продовжилось яскравим концертом, на якому виступили не тільки справжні таланти Лощинівки, а ще й гості з інших сел.

Крім цього, мешканців та гостей села чекали різноманітні змагання – вільна боротьба, гирьовий спорт, перетягування канату, волейбол, шахи, футбол, настільний теніс та армреслінг.