Маленькі мешканці Саф’янівської громади приймали вітання з Днем захисту дітей 1

Сьогодні, в Міжнародний День захисту дітей, в Будинку культури с. Кам’янка відбувся святковий концерт.

Співробітники Саф’янівської сільської ради підготували для дітей справжнє свято – з піснями, танцями, іграми, конкурсами, солодощами та подарунками.

Слова вітання та побажання юним мешканцям громади, їх батькам та вчителям висловила Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова:

«Бажаю вам всього самого доброго, найсвітлішого, найзатишнішого, найніжнішого, тому що ви – наше майбутнє! Ми, дорослі, щасливі тоді, коли щасливі ви – наші діти. Ми хочемо жити тільки тоді, коли бачимо ваші очі, які сяють кожен день, ми бачимо ваші посмішки, які нам продовжують життя. І, не дивлячись ні на що, ми завжди будемо залишатися дітьми. Хочу кожному з вас побажати, щоб ви, як мінімум 100 років, були дітьми для своїх батьків, онуками і внуками – для своїх бабусів та дідусів, правнуками та правнучками – для своїх прабабусів та прадідусів, а для цього ми повинні бути здоровими. Міцного всім здоров’я!»

Також вітальні слова пролунали від заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського та старости села Кам’янка Івана Лефтерова.

Свято дитинства продовжилось виступами талановитої молоді громади, яка підготували близько 30 яскравих вокальних та хореографічних номерів. Маленьких гостей чекали різноманітні конкурси, ігри та флешмоби.

В актовому залі Будинку культури панувала справжня казкова атмосфера з дитячим дзвінким сміхом, усмішками та радістю.

На завершення свята всі діти отримали подарунки.