Матросці виповнилось 213 років! 1

У неділю, 12 вересня, на стадіоні с. Матроска відбувся культурно-спортивний захід, присвячений до Дня села, яке відзначило 213 років з дня свого заснування.

У День Народження громаду Матроски чекала цікава розважальна програма – спортивні змагання, шахи, концерт, а самих юних мешканців – аніматори, батут, гірки, шоу мильних бульбашок, попкорн, морозиво та солодка вата.

Привітали мешканців села почесні гості – Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, староста села Наталія Курилова та депутати Саф’янівської сільської ради – Едуард Гудь, Маргарита Брусова, Віктор Чепой та Світлана Короткова.

«У ваш День Народження бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, удачі, везіння та благословення. Нехай все, що забажає громада Матроски обов’язково здійсниться, ну а ми завжди вам в цьому допомагатимемо», – звернувся до присутніх Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Активні та небайдужі мешканці села були нагороджені грамотами Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової та приємними подарунками.

Свято продовжилося концертом за участю артистів із Каланчака, Утконосівки, Муравлівки та Старої Некрасівки.