Медики КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» передали військовим чергову партію допомоги 1

Війна, яка сьогодні відбувається на теренах України – наша спільна біда. Головним обов’язком кожного з нас є допомога нашим військовим-захисникам України.

Захищати країну можна не тільки зброєю. Кожен може допомогти: хтось із зброєю в руках, хтось допомогою Збройним Силам України. І це в черговий раз довели працівники КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня»!

Сьогодні медики передали чергові дві автівки на фронт, які стануть справжньою допомогою воїнам у виконанні бойових завдань.

Крім автотранспорту, медичні працівники також передали продукти харчування, медикаменти, газові балончики, спальні мішки, ноші, фірмові енергетичні батончики (мед з горіхами) та справжнє українське сало!

До допомоги долучились юні мешканці Ренійської громади, які виготовили окопні свічки, намалювали зворушливі листівки та приготували різноманітні смаколики.

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський висловили подяку кожному, хто не залишився осторонь, а долучився до допомоги нашим хлопцям, які мужньо боронять наш спокій та виборюють мир та незалежність Україні!

Слава Україні!
Слава Збройним Силам України!