Протягом квітня мешканці Саф’янівської сільської ради приймають участь в щорічній акції «За чисте довкілля», яка приурочена до Дня довкілля та Дня благоустрою.

Зокрема, в Богатом, Кислицях, Лощинівці, Каланчаку, Матросці, Муравлівці, Новій Некрасівці та Утконосівці вже була проведена висадка дерев. Варто відзначити, що Лощинівка в цьому році відзначає своє 200 річчя. Так мешканці села висадили в своєму новому парку символічне число саджанців – 200 штук.

Крім цього, в громаді благоустроюють прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, ринки, зупинки приміського транспорту та інше.

Мешканці Саф’янівської сільської ради активно благоустроюють свої населені пункти 3

Мешканці Саф’янівської сільської ради активно благоустроюють свої населені пункти 5

Мешканці Саф’янівської сільської ради активно благоустроюють свої населені пункти 7

Мешканці Саф’янівської сільської ради активно благоустроюють свої населені пункти 9