Мешканка Саф'янівської громади - переможниця Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання – 2022» 1

Днями у Саф’янівській сільській раді відбулося нагородження юної мешканки села Багате Аліни Мартинчук – переможниці Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання – 2022», фінал якого проходив у місті Черкаси.

Основною метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу дітей України, підвищення ролі книги серед дітей, заохочення дітей та підлітків до систематичного читання, популяризація та підтримка дитячого читання, стимулювання молоді до змістовного дозвілля.

Юна мешканка села Багате продемонструвала свою майстерність, творчо поєднуючи показ і розповідь у презентації своїх досягнень на ниві дитячого читання, а також активну участь у житті бібліотеки рідного села.

Привітали та нагородили переможницю Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи, в.о. директора комунального закладу «Публічна бібліотека Саф’янівської сільської ради Тетяна Чилік.

Щиро вітаємо переможницю та висловлюємо подяку бібліотекарям-організаторам конкурсу!

Бажаємо подальших успіхів!