Мотивації до змін способу життя 1

07 грудня 2021 року, співробітниками Ізмаїльського районного відділу № 1 філії Центру пробації в Одеській області організовано зустріч суб’єктів пробації з волонтеркою Анастасією Вітенко, спілкування проходило за темою «Мотивації до змін способу життя».

Важливість зустрічі полягла в тому, що волонтерка в дружній обстановці намагалась формувати позитивну життєву направленість. Запропонувала переглянути відеоролик проти шкідливих звичок, по перегляді якого кожен висловив своє бачення щодо можливості життя без шкідливих звичок.

Спілкування проходило у вигляді діалогу, клієнти пробації проявили неабиякий інтерес, активно задавали питання. «Якщо ви хочете змінитись, то почніть із малого. Якщо ви хочете змінити «життя» і не хочете бути «звичайними», вам доведеться діяти інакше. Робіть невеликі послідовні зміни. Саме вони, а не радикальні заходи, дають найкращі результати. Лише дрібні кроки ефективно змінюють навички», – наголосила на завершення зустрічі волонтерка.

Сподіваємось, що бесіди з людьми, чиї стандарти й вимоги до життя вищі, допоможуть  клієнтам пробації поліпшити своє життя і досягти успіху.

Мотивації до змін способу життя 3