Можливі шляхи подолання гніву 1

06 вересня 2021 року, в Ізмаїльському районному відділі № 1 філії Центру пробації в Одеській області, організовано зустріч суб’єктів пробації з волонтеркою Вікторією Давидовою, яка проводилась за індивідуальними планами роботи.

У сучасному суспільстві гнів – постійний супутник людини. Його можна зустріти в громадському транспорті, на роботі, в магазині або просто на вулиці. Звичайно, важко контролювати свої емоції, коли вимагає виходу негативна енергія. Комусь вдається тримати себе в руках, а хтось зривається дуже швидко. З гнівом можна боротися, можна навчитися його пригнічувати або використовувати генеруючи енергію в мирних цілях. Головне, щоб людина захотіла це зробити.

В ході бесіди учасники познайомилися з формами прояву гніву. Зробили маску злої, роздратованої людини. Визначили можливі шляхи подолання гніву, знайшли свої сильні сторони і життєві досягнення, які надають сили. Волонтерка запропонувала техніку позитивного мислення, що дозволило по-іншому поглянути на своє життя і намітити важливі цілі.