Народний колектив Саф’янівської громади «Тинереця» пройшов до ІІІ туру VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського 1

Днями народний ансамбль танцю «Тинереця» КУ «Навчально – методичний центр закладів культури та спорту» Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області взяв участь у ІІ регіональному відбірковому турі VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, який проходив 20 березня 2021 року в приміщенні Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В.Василька. Художній керівник колективу – заслужений працівник культури України Марку Іван Петрович.

На конкурсі ансамбль виступив з двома хореографічними номерами «Хора маре» та «Тропеіта». Завдяки проведенню величезної роботи керівником та учасниками колективу «Тинереця» пройшла до ІІІ туру з національним танцем «Хора маре», який проводитиметься в столиці у листопаді.

Зазначений захід проводиться з метою збереження і розвитку народних традицій хореографії, збагачення професійного і аматорського мистецтва, підвищення художнього рівня балетмейстерських постановок, активізації організаційно-творчої та пошукової роботи фольклорних експедицій, фіксації скарбів танцювального мистецтва України.

Керівництво Саф’янівської сільської територіальної громади вітає керівника та колектив ансамблю «Тинереця». Бажає творчого натхнення, успіхів та нових, не менш яскравих, звершень і злетів. Нехай зірка слави не згасає, сили накопичуються, а здоров’я дозволить все це здійснити в кращому вигляді!

Народний колектив Саф’янівської громади «Тинереця» пройшов до ІІІ туру VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського 3

Народний колектив Саф’янівської громади «Тинереця» пройшов до ІІІ туру VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського 5