Населені пункти Саф’янівської громади забезпечені генераторами 1

Сьогодні наша країна переживає тяжкі часи. Кровопролитна війна, яку розв’язала країна-терорист росія, змінила життя чи не кожного українця.

Майже кожен день перед громадою постають нові виклики. Спочатку звикали жити під звуки постійних повітряних тривог, обстрілів нашої країни та страху за своє життя. Тепер перед нами нове випробування – життя в умовах відсутності світла та тепла.

Ворог з кожним днем стає лютішим. Він вже обстрілює не тільки цивільні та соціальні об‘єкти, а ще й енергетичну інфраструктуру України, щоб залишити нас в холоді. Тому постала нова задача – забезпечити населення світлом, теплом та водою.

Завдяки злагодженій роботі керівництва Саф’янівської сільської ради та Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є», народного депутата України Анатолія Урбанського та заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського, більш ніж на 2 млн гривень були закуплені генератори для населених пунктів Саф’янівської громади.

Днями 20 генераторів були доставлені в кожний старостинський округ, що дасть можливість забезпечити енергією насосні станції, соціальні заклади, пункти обігріву та Пункти Незламності. Робота в данному напрямку продовжується.

Саф’янівська сільська рада висловлює щиру подяку Благодійному фонду Урбанського «Придунав’є» за постійну турботу, підтримку та надану допомогу! Звичайно, це – лише маленька частка зробленого заради спільної Перемоги!

Не зупиняємося – працюємо далі! Все буде Україна!