НАВЧАННЯ ВОЛОНТЕРІВ 1

18 серпня 2021 року в Ізмаїльському районному відділі № 1 філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області проведено навчання з волонтерами, кандидатами у волонтери та активістами, які мають усвідомлене бажання скерувати свою діяльність на зняття соціального напруження шляхом участі у процесі соціальної адаптації засуджених та звільнених від відбування покарання осіб. Заняття організоване та проведене відповідальною за волонтерську діяльність Валентиною Щокіною. У заході взяли участь начальник відділу Ірина Тірон та старший інспектор Ірина Толкачова.

Передбачається, що разом це буде комплекс заходів щодо набуття активістами знань та досвіду волонтерської діяльності, комунікативних навичок для роботи з суб’єктами пробації з метою забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ним повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду необхідною інформацією.

У цьому комплексі заплановано вивчення теоретичної частини, заслуховування інформаційних повідомлень та проведення практичних занять – семінарів, тренінгів, вправ, презентацій тощо.

Волонтери та активісти розподілили між собою участь у певних наглядових та соціально-виховних заходах відповідно власного фаху, вподобання, досвіду, місця проживання та інших суб’єктивних факторів для досягнення більш ефективних результатів.