Навчання волонтерів 1

В Ізмаїльському районному відділі № 1 філії Центру пробації в Одеській області 10 вересня 2021 року відбулось чергове заняття з волонтерами пробації та волонтерським резервом за рекомендованим планом. Заняття проводили старший інспектор майор внутрішньої служби Ірина Толкачова та фахівець відділу, що відповідає за діяльність волонтерів, Валентина Щокіна. Перед присутніми з побажаннями та рекомендаціями виступила і начальниця відділу підполковник внутрішньої служби Ірина Тірон.

Взаємодіючи із відділом пробації, волонтери мають допомагати суб’єктам пробації на шляху до змін їх способу життя. Кожен небайдужий та ініціативний, разом із пробаціонерами зможе прийняти в цьому участь шляхом допомоги в зборі інформації, здійснення наглядових заходів, надання консультативної допомоги, проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги» щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим та багато іншого.

Для вдалого та результативного здійснення цієї діяльності дуже важливо досконало знати права та обов′язки волонтерів, визначені ЗУ (Закон України) «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації. Саме ці питання стали темою проведеного заняття. Слухачі уважно та зацікавлено сприймали запропонований матеріал, активно обговорювали, отримали відповіді на свої численні запитання.