Невигадані історії: робота існує для тих, хто бажає працювати 1

… – Як знайти роботу?
– Я вже довгий час без заробітку, у мене є лише тимчасова (сезонна) робота.
– Мені відмовляють із-за віку (відсутності досвіду / проживання в сільській місцевості / маленьких дітей або їх відсутності).
Ці та інші причини називають відвідувачі, звертаючись до центру зайнятості.

Буває так, що людина зовні активно шукає роботу, а внутрішньо усіма силами опирається. Вона розуміє, що їй потрібна робота, але, насправді, працювати не хоче. Тому кожного разу знаходиться причина, по якій конкретна вакансія не підходить. Буває так, що у кандидата надто багато вимог. Особливо часто необґрунтовані вимоги висувають випускники навчальних закладів та молоді спеціалісти без або з мінімальним досвідом роботи. Вони бажають заробітну плату, як у топ-менеджера, окремий кабінет і вільний графік. Якщо висуваються занадто високі вимоги, треба бути готовими, що вигідної пропозиції не буде і роботу доведеться шукати ще довго.

По-іншому ведуть себе шукачі роботи, які із-за бойових дій опинились без заробітку та в чужому місті.

Олена – наша «перша ластівка» із Херсонської області, про яку ми вже писали раніше. Вона ще з 30 березня була працевлаштована за договором (не звільняючись з основного міста роботи у своєму місті) до КП «Житсервіс» майстром дільниці. Сьогодні – вона вже економіст ПАТ «Українське Дунайське пароплавство». Нема перешкод та «причин» для людей, які по-справжньому зацікавлені в бажанні мати роботу.

Ще один приклад для наслідування. Володимир, мешканець м. Херсона, опинився в Ізмаїлі, не завершивши трудові відносини (по зрозумілим причинам, також як і попередня героїня). Але вже 12 травня працевлаштувався за договором слюсарем з контрольно-вимірювальних приладів до Ізмаїльського управління водно-каналізаційного господарства. З 6 червня – він головний спеціаліст відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства Ізмаїльської районної державної адміністрації.

Ці досягнення – результат високої мотивації наших шукачів роботи. Робота існує для тих, хто її шукає. Звертайтесь – допоможемо!

Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості

Невигадані історії: робота існує для тих, хто бажає працювати 3