Ні -  насильству! 1

Одним з пріоритетних напрямків державної соціальної політики  є соціальна робота з сім’ями, дітьми та молоддю, яка  спрямована на запобігання, мінімізацію негативних наслідків та подолання складних життєвих обставин сімей, дітей та молоді, посилення їхньої здатності до реалізації власного життєвого потенціалу, які реалізуються в громаді Сафянівської сільської ради.

На виконання  Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» cпеціалізованою службою соціальної підтримки дітей/сімей/осіб Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради надається соціально-психологічна допомога постраждалим особам від домашнього насильства, робота  здійснюється по мірі надходжень звернень громадян та повідомлень від суб’єктів із соціальної роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах. Протягом січня-лютого 2021 року фахівцями із соціальної роботи Центру надано психологічну допомогу  15 постраждалим особам, проведено профілактичні бесіди з кривдниками.

Під час проведення відповідної соціальної роботи  з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, проводилась робота превентивного характеру – інформаційно-роз’яснювальні  бесіди з профілактики домашнього насильства. Охоплено соціальною роботою з питань профілактики насильства 65 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. В даних сім’ях  виховуються 143 дитини.

Якщо Ви або Ваша сім’я потрапили в кризову ситуацію і не в змозі самостійно її подолати, рекомендуємо звернутись до Центру  соціальних служб Саф’янівської сільської ради. Крім того, на базі Центру Ви також можете отримати додаткові послуги: інформування, консультування, посередництво, представництво інтересів та інш .

Адреса Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради: м.Ізмаїл, пр.Суворова, 28 , каб.№ 10,11, конт. тел.: 04841-6-22-45.